Üretim - Sandef Gıda

Üretim

Üretim Hatlarımız

Unumuzu anlaşmalı olduğumuz Eflani Un firmasından tedarik ediyoruz. Hamurumuzu makinelerimizde el değmeden yoğuruyoruz. Tohumundan dilimine kadar her süreçte sizi önemsiyoruz. Çünkü aldığınız her gıdada arayacağınız hijyeni ve kaliteyi sunmayı en önemli görevimiz edindik.

Gereken hijyen ortamını sağladıktan sonra fermantasyon bölümümüz sayesinde; hamurlarımız standart boyuta ulaştırılır ve hem ısının hem de nemin kontrol altında tutulması sağlanır. Bu esnada hamur olgunlaşır. Hamurlar yüksek kalite fırınlarımıza gönderilir. Mis gibi pişen ekmeklerimiz paketlenir ve dağıtıma hazır hale getirilir. Dağıtımdan sonra ekmeklerimiz sizlerin beğenisine sunulur.

Hiçbir şeyin sizin ve ailenizin sağlığından önemli olmadığını biliyoruz. İşte bu yüzden en kaliteli unlu mamulleri üretmek için çok çalışıyoruz. Size de bu eşsiz tadı gönül rahatlığıyla tüketmek kalıyor.

Mutlu aile sofralarından Pazar kahvaltılarına, romantik akşam yemeklerinden maaile pikniklere kadar sizin konuğunuz olmaktan gurur duyuyoruz.