Kurumsal - Sandef Gıda

Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız 2019 yılında kaliteli ve hijyenik gıda ürünlerini halkımıza sunmak amacıyla 4 kişi ile kuruldu. Şu anda ise bünyemizde birbirinden deneyimli onlarca çalışan vardır. İlk olarak İstanbul Kağıthane’de 300 metrekarelik bir alanda sandviç ekmeği üretmeye başlayarak sektöre hızlı ve sağlam bir adım attık. 

Şimdi ise İstanbul Sultangazi’de 1000 metrekare alan üzerinde çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz. Çalışma yerlerimiz büyüdü, çalışan sayımız arttı. Ama değiştirmediğimiz tek bir şeyimiz vardı. Kalitemizi hiç değiştirmedik, hatta her geçen gün üstüne kattık. Kurulduğumuz günden bu yana büyük özveriyle çalıştık. Böyle de devam etme amacındayız.

Ürün yelpazemizde; Sarı buğday ekmeği, Karadeniz ekmeği, yöresel (ekşi) ekmek, tam buğday unlu ekmek, kanepe burger, kanepe sandviç, kanepe mini ve tam buğday sandviç olmak üzere sekiz çeşidimiz vardır

İstanbul, Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli’ne 7 dağıtım aracımızla hizmet vermekteyiz. Bölgesellikten çıkıp tüm Türkiye’ye kalitemizi ve adımızı ulaştıracağız.

Müşterilerimize hem kaliteyi, hem uygun fiyatı, hem de temizliği sunmak için bu yola çıktık. Başarılı da olduk ve buna hız kesmeden devam edeceğiz. Gıda sektörünün unlu mamüller kategorisinde müşterilerimiz için en iyi ekmekleri yaptığımıza inanıyoruz. Sofralarınızın başköşesinde olmaktan gurur duyuyoruz.